آموزش و تدریس یوس 2020 YÖS (پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و مهندسی و هنر)

* قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر ترکیه از مقطع دیپلم  

               کلاسهای جمع بندی و رفع اشکال یوس _ 2020  YÖS 

                   تدریس خصوصی و گروهی yos           

               بهمراه آزمونهای آزمایشی جامع و دوره ای یوس

  تدریس از جدیدترین و بروزترین منابع و نمونه سوالات طراحی شده یوس دیتا

 * مناسبترین فرصت جهت برنامه ریزی صحیح برای قبولی در رشته های 

   علوم پزشکی، مهندسی ،علوم انسانی و هنر در دانشگاههای ترکیه

                         (مورد تایید وزارت علوم و بهداشت)

                                         یوس 2020

                         در دپارتمان بین المللی یوس دیتا

* آزمون یوس جهت پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه در رشته های

مختلف از جمله پزشکی و دندانپزشکی و رشته های هنر و... جهت متقاضیان

 از مقطع دیپلم دبیرستان هر ساله یکبار توسط دانشگاههای معتبر ترکیه

 برگزار میگردد.

  جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص ثبت نام کلاسها تماس بگیرید:

  *  تهران :   66552085 _ 66552086   (021) 

  *  تبریز :    33379857 _ 33379856  (041)   

                                       *زمان تماس : 11 الی 18

__________________________________________________

 

 

 

* مطالب تصادفی سایت .. موسسات ایران تومر و یوس دیتا ..

تحصیل و اعزام دانشجو به ترکیه

پزشکی در دانشگاههای دولتی و خصوصی ترکیه _ آزمون تومر tomer _ آزمون یوس yosexam

کشور ترکیه،  در غرب آسیایی آناتولی واقع شده است و دنباله های آن در جنوب شرقی اروپا مشاهده خواهد شد. این درحالیست که این کشور هم مرز  کشورهای ماننذ : بلغارستان، یونان در غرب، گرجستان از شمال، ایران و آذربایجان از شرق، عراق و سوریه از جنوب خواهد بود. در جنوب کشور ترکیه دریای مدیترانه و در غرب آن دریای اژه و در شمال آن دریای سیاه واقع شده است. دریای مرمره، بسفر و داردانل (که روی هم رفته تنگه ترکیه را بوجود می آورند) به عنوان مرز بین ترکیه و آناتولی در نظر گرفته شده اند، مرزی که موجب جدا شدن اروپا و آسیا از یکدیگر شده است. از نظر موقعیت ژئواستراتژیک باید بدانید که این کشور در تقاطع اروپا و آسیا نیز قرار گرفته است.

مزایای تحصیل در ترکیه

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی ترکیه و البته دانشگاه های غیر پزشکی تنها دانشگاه های برتر جهان نمی باشند و شهرت آنان بدلیل همکاری با دیگر موسسات خارج از کشور، دادن مجوز به دانشجویان بین المللی جهت زندگی و تحصیل در خارج از کشور به مدت یک ترم و یا یکسال خواهد بود. هر ساله صدها دانشجوی بین المللی مورد پذیرش دانشگاه های ترکیه ای قرار می گیرند. دانشگاهی که فرصت تحصیل در دنیایی متفاوت، با فرهنگ و مردمانی متفاوت را در اختیار افراد قرار می دهند.

هزینه زندگی دانشجویی در ترکیه بین 400 الی 500 دلار در ماه می باشد.  تحصیل در کشور ترکیه به معنای گذراندن بسیاری از اوقات در خصوص کشف شهرها و شهرستان ها، مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری واقع شده در این کشور خواهد بود. برخی از این مکان های دیدنی مشهور به شرح ذکر شده در ذیل خواهد بود:

مسجد ایاصوفیه

این مسجد یکی مشهورترین جاذبه های گردشگری کشور ترکیه خواهد بود و به عنوان یکی از ساختمان های قدیمی محافظت شده در نظر گرفته خواهد شد. این مسجد در قرن 6 بعد از میلاد توسط امپراطور روم شرقی یوستینیانوس تاسیس گشت. بخاطر داشته باشید که این ساختمان پس از پیروزی افراد ترکی به مسجد تبدیل گشت. امروزه ساختار این مسجد به مانند موزه خواهد بود چرا که معماری های قابل توجه و ترکیب زیبای بیزانس را در خود جای داده است. بخاطر داشته باشید که مسجد ایاصوفیه هنوز هم به عنوان یکی از مکان های تاریخی ترکیه در نظر گرفته خواهد شد.

افسس

باید بدانید که کشور ترکیه شهرهای قدیمی بسیاری را در خود جای داده است و حق انتخاب را برای افراد دشوار کرده است. یکی از شهرهای قدیمی و مشهور ترکیه شهر افسس خواهد بود، شهری که در نزدیکی daySelcuk واقع شده است. این درحالیست که بسیاری از بازدیدکنندگان خرابه های محافظت شده ای از یونان و رم را در این شهر خواهند یافت. باید بدانید که دیگر استراحتگاه های توریستی در نزدیکی کوش آداسی و ازمیر قرار خواهند داشت. از دیگر جاذبه های این شهر مواردی نظیر: کتابخانه Celsus، معبد هادریان و سینمای تاریخی را در بر خواهد گرفت.

شهرهای زیر زمینی کاپادوکیه

فراموش نکنید که شهرهای زیرزمینی کاپادوکیه از جمله جذاب ترین و شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری کشور ترکیه به حساب خواهد آمد. این شهر صدها سال پیش ساخته شد مکانی که در حال حاضر چندین مجتمع را در خود جای داده است. از جاذبه های گردشگری اصلی این شهر مواردی نظیر: Özkonak, Mazi and Ürgüp ofKaymaklı, Derinkuyu را در بر خواهد گرفت.

کاخ توپکاپی

این ساختار مربوط به قرن 15 و قبل از اقامت سلاطین عثمانی خواهد بود. کاخ توپکاپی در استانبول واقع شده است و به عنوان یک ترکیب مجلل عظیم و شگفت انگیز در ترکیه شناخته خواهد شد. در حال حاضر نام این مکان تاریخی در سایت میراث فرهنگی یونسکو آورده شده است. زمانی که بازدیدکنندگان از دروازه های این کاخ زیبا عبور می کنند به آنها زل خواهند زد و از تمامی جزئیات پرزرق و برق که ترکیبی از معماری های عثمانی و آثار مسیحی در آن می باشد لذت خواهند برد. باید بدانید که هم اکنون کاخ توپکاپی در میان برترین جاذبه های گردشگری ترکیه قرار گرفته است.

 

 

دانشگاه هاي معتبر تركيه

حاضرین در سایت

ما 10 مهمان آنلاین داریم